Hakkımızda

Hakkımızda basında çıkan olumlu müşteri yorumları, hizmet almak isteyenlerin tercih etmesi için önemli bir etkendir. Evden eve eşya nakliyatı yapan firmamız, depolama ve ofis taşımacılığı hizmeti de sunar. Firmamız eşya nakliyatında hem hızlı hem de güvenli yöntemlerle taşımacılık yapar. Taşımacılıkta son sistem aletlerin kullanılması, nakliyatı kolaylaştıran unsurlardır. Her nakliyat öncesinde yeni koli ve taşıma malzemesi kullanılır.

Firmamız ev taşımacılığında birbirinden çok farklı sayıda malzemeyi özenle taşır. Villa taşımacılığı gibi konularda da deneyimli olan işletmemiz, burada yer alan kıymetli eşyaları da özenle taşır. Mobilya, elektronik eşya ve antika türü eşyalar dikkatli şekilde taşınır. Firmamız zengin bir araç filosuna sahiptir. Araçların periyodik muayeneleri aksatılmadan yapılır.

Huzurlu Nakliyat

Huzurlu ve rahat bir nakliyat hizmeti almak isteyenler, hakkımızda yazılanları okumalıdır. Taşınmak çok sayıda kişi için son derece stres yaratan unsurların başında gelir. Çevreden duydukları kötü taşınma hikâyeleri bunda etkendir. Firmamız önceden yaptığı hazırlıklarla taşınmayı son derece keyifli hale getirecektir. Nakliyat öncesinde yapılacak bu hazırlıklar, taşınmanın rahat ve güvenli geçmesini sağlar.

Nakliyat firmamız her eşyayı usulüne göre taşır. Sigortalı taşımacılığa da önem veren işletmemiz, güvenli taşımacılık hizmeti sunar. Taşınmada eşyaların gerçek değerleri üzerinden sigorta edilmesi de önem taşır. Bu konuda konunun uzmanı olan kişilerden destek alınması gerekir. Firmamız ücretsiz eksper hizmeti ile sektörde güven veren işletmelerin başında gelir. Ay Işığı Nakliyat, güvenilir taşımacılık şirketlerinin başında yer alır.

Hızlı Taşımacılık Hizmeti

Hakkımızda yazılanları okuyanlar, hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunduğumuzu anlayacaktır. Yüksek katlardan ve dar sokak ile bina girişlerinden son sistem araçlarımız ile taşımacılık hizmeti sunulur. Firmamız nakliyatta asansörlü taşıma sistemleri ile rahat ve sorunsuz taşımacılık hizmeti sunar. Ofis taşımacılığında elektronik eşyaların fazla olması, nakliyatta bilgili işletmelerin tercih edilmesini gerekli kılar. Firmamız taşınma öncesinde yapacağı ziyaretler ile nakliyat için her türlü hazırlığı günler öncesinden yapar. Firmamız talep halinde müşterileri ile nakliyat sözleşmesi yapar. Bu sözleşme ile nakliyatta her türlü konu kayıt altına alınmış olur. Ay Işığı Nakliyat taşımacılıkta profesyonel hizmet sunar.

Hemen Ara